Güncel Haberler

Volvo İş Makineleri, 2023’e Hızlı Başladı

Volvo İş Makineleri, 2023’e hızlı başladı. Avrupa ve Kuzey Amerika’da güçlü kazançlar ve devam eden talep, Volvo İş Makineleri’nin 2023’ün ilk çeyreğinde küresel satışlarını %11 arttırmasını sağladı. Volvo İş Makineleri,..

Volvo İş Makineleri, 2023’e Hızlı Başladı

Volvo İş Makineleri, 2023’e hızlı başladı.

Avrupa ve Kuzey Amerika’da güçlü kazançlar ve devam eden talep, Volvo İş Makineleri’nin 2023’ün ilk çeyreğinde küresel satışlarını %11 arttırmasını sağladı.

Volvo İş Makineleri, büyük altyapı ve inşaat projelerinden doğan talebe etkileyici cevaplar verdi. Geçen yılın aynı dönemine kıyasla Volvo, Avrupa’da %17, Kuzey Amerika’da %37’lik satış artışı yakaladı.

Volvo İş Makineleri Başkanı Melker Jernberg, “Bu çeyrekte gördüğümüz türden güçlü kârlılık, sağlam satışlar elbette bizim için önemli. Pazara sunduğumuz harika ürünlerin, servis çözümlerinin bir kanıtı. Ancak bu sonuçlar aynı zamanda sürdürülebilir dönüşümde endüstri liderliğimizi korumamıza, sıfır emisyonlu çözümlere yatırımlarımızı artırmamıza ve şüphesiz sektörümüzde şimdiye kadar gerçekleşen en büyük teknolojik değişim olan yenilikçi ortaklıklar göstermemize imkân tanıyor.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL