Genel Güncel

Vimpo Yol Makineleri’nden Yol Sorunlarına Çifte Çözüm

Yol bakımında ve onarımında çifte çözüm sunan Vimpo Yol Makineleri, tasarımın gücünü teknikle birleştiriyor. Vimpo VCF-400 Çatlak Dolgu Makinesi, asfalt üzerindeki çatlakları doldurarak çatlakların asfalta zarar vermesini engelliyor. VCF-400 serisiyle..

Vimpo Yol Makineleri’nden Yol Sorunlarına Çifte Çözüm
Yol bakımında ve onarımında çifte çözüm sunan Vimpo Yol Makineleri, tasarımın gücünü teknikle birleştiriyor.
Vimpo VCF-400 Çatlak Dolgu Makinesi, asfalt üzerindeki çatlakları doldurarak çatlakların asfalta zarar vermesini engelliyor. VCF-400 serisiyle otoyol, köprü, hava meydanları gibi yerlerin asfalt bakımları daha hızlı bitiriliyor.
Makine tek seferde 400 litre mastic bitümü eritip haznesinde taşıyabiliyor. Özel tasarlanmış kızgın yağ cidarı içinde bulunan kızgın yağ sirkülasyon pompası ile ihtiyaç duyulan bölgelere bitüm kolaylıkla aktarılıyor.
Kendini dizel ile temizleme özelliğine sahip Vimpo VCF-400 Çatlak Dolgu Makinesi’nin tabanca sistemi her zaman temiz ve kullanıma hazır hâlde tutulabiliyor.
Vimpo VMR Asfalt Yama Robotu yeni tasarımıyla ön planda. Dayanıklılığı, yüksek kapasiteli hacmi, ekipman depolama alanları, verimli sıcaklık izolasyonu ilgi gören yama robotu, kompaktör asansörü, kırıcı tertibatı, emülsiyon tankı, el barı, pompa sistemi, elektrik ısıtmalı sıcaklık kontrolü özelliklerini standart olarak sunuyor.
Kompakt açılır kapanır üst kapakları, kolay hareketli boşaltma ağzı, kolay erişilebilir depolama alanları ile bütün ekibin rahatlıkla çalışabileceği bir robot üreten Vimpo Yol Makineleri, operatörleri de unutmadı. Kabinden kontrol edilebilen açılır kapanır üst kapak, açık pozisyon ikaz lambası ile operatörler kabinlerinden inmeden asfaltı yükleyebiliyorlar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL