Güncel

Vimpo Yol Makineleri, 2021’de Başarı Grafiğini Yükseltti

Yol yapım, bakım ve onarım ekipmanları ihtiyacına yenilikçi teknolojilerle çözüm getiren Vimpo Yol Makineleri, 2021’de de başarı grafiğini yükseltti. Hem Türkiye’de hem yurt dışında pazar payını genişleten Vimpo Yol Makineleri,..

Vimpo Yol Makineleri, 2021’de Başarı Grafiğini Yükseltti

Yol yapım, bakım ve onarım ekipmanları ihtiyacına yenilikçi teknolojilerle çözüm getiren Vimpo Yol Makineleri, 2021’de de başarı grafiğini yükseltti.

Hem Türkiye’de hem yurt dışında pazar payını genişleten Vimpo Yol Makineleri, 2021’i Asfalt Türkiye’ye değerlendirdi.

Yeni yüzüyle vitrine çıkan VCF Serisi Çatlak Dolgu Makinası, Kombi Sathi Kaplama Aracı, Kendi Yürür Mıcır Serici, VAD Serisi Asfalt Distribütörleri müşterilerin beğenisini kazandı ve en çok talep gören ürünler oldu.

Vimpo Yol Makineleri 2021’de ihracat kapasitesini arttırdı, dünya markası apoletiyle birçok ülkeyi kalitesiyle tanıştırdı. İsrail’e ve Uganda’ya Kendi Yürür Mıcır Sericisi’ni, Rusya-St. Petersburg’a Polimer Modifiye Plenti’ni, Mısır’a Kızgın Yağ Kazanları’nı ihraç eden Vimpo Yol Makineleri, ayrıca büyük firmalarla iş ortaklığı kurdu.

Zigana Makine İnşaat, Vimpo Çatlak Dolgu Makinesini, Cengiz İnşaat ve Fernas İnşaat, Vimpo Asfalt Distribütörünü, Stil Trafik İşaretleri A.Ş. Vimpo Çatlak Dolgu Makinesini, Erata Yol Yapım, Vimpo Sathi Kaplama Makinesini, Polatyol Yapı, Vimpo Asfalt Distribütörünü tercih eden markalar oldu.

2022 yılından beklentilerinin yüksek olduğunu vurgulayan Vimpo yetkilileri, bütün Vimpo ailesine ve müşterilerine teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL