Güncel Haberler

Vimpo, Asfalt Türkiye Ailesine Katıldı

1997’den beri sektöre getirdiği kaliteyle adından söz ettiren, ihracattaki başarı grafiğini her sene arttıran Vimpo, Asfalt Türkiye Platformuna katıldı. “Biz bir aile şirketiyiz. Yol yapım makineleri üretimine 2000’li yılların başında..

Vimpo, Asfalt Türkiye Ailesine Katıldı

1997’den beri sektöre getirdiği kaliteyle adından söz ettiren, ihracattaki başarı grafiğini her sene arttıran Vimpo, Asfalt Türkiye Platformuna katıldı.

“Biz bir aile şirketiyiz. Yol yapım makineleri üretimine 2000’li yılların başında adım attık. Ürün gamımızı her sene genişletiyoruz. Arge birimimiz çok iddialı. Ortaya koyduğumuz tasarımlar büyük beğeni topluyor. ”diyen Vimpo Genel Müdür Yardımcısı Doğukan Gezinir, 25’ten fazla ülkenin Vimpo markasıyla tanıştığına dikkat çekti.

Yurt dışında büyük talep gören VCS 5400 Mıcır Serici hakkında bilgiler veren Genel Müdür Yardımcısı Doğukan Gezinir, “ülkemizin çalışma şartlarına uygun tasarladığımız mıcır sericimiz, tam otomatik. Özgün bir tasarıma sahip. Konforlu, işlevsel, ekonomik olması, hızlı servis imkânı, kolay yedek parça temini bizi rakiplerimizin önüne geçiriyor.” şeklinde konuştu.

Asfalt Türkiye ailesine katılmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Gezinir, Asfalt Türkiye ekibinin ortaya koyduğu kaliteli işleri yakından takip ettiklerini söyledi ve sektör emekçilerine başarılı, verimli bir yıl diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL