Güncel Haberler

TürkTraktör ve Gökdoğan Raf Sistemleri 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek. 3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi..

TürkTraktör ve Gökdoğan Raf Sistemleri 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek.

3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi sürüyor.

Türkiye’nin üretimde öncü markası TürkTraktör 1954’ten beri sektörde farkındalık yaratıyor, Kuzey Amerika, Avrupa başta olmak üzere 130’dan fazla ülkeye ulaşıyor. TürkTraktör, 2013’te Case ve New Holland marka mini yükleyici, kazıcı yükleyici, kompakt yükleyici, lastikli yükleyici, mini ekskavatör, paletli ekskavatör, teleskopik yükleyici ürünleriyle iş makineleri pazarına girdi.

1965’ten bugüne raf ve donanım sistemleri üretiminde söz sahibi markalardan Gökdoğan Raf Sistemleri geniş ürün gamında depolama rafları, çelik raflar, kompakt arşiv sistemleri, çalışma tezgâhları, patentli modüler yapı sistemlerini bulunduruyor. 2009 yılından bu yana Devlet Malzeme Ofisi’nin tedarikçisi konumundaki Gökdoğan, savunma sanayii sektörüne de hizmet veriyor.

TürkTraktör ve Gökdoğan Raf Sistemleri 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nin 21 ana sponsoru arasında yer alıyor.

The 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit, which will be held in cooperation with IMDER and ISDER, will bring together the giants of the sector.

The interest of world brands in the summit to be held at Crowne Plaza Istanbul on October 3-4, 2023 continues.

Turkey’s leading brand in production TürkTraktör has been creating awareness in the sector since 1954 and reaches more than 130 countries, especially in North America and Europe.

Since 1965, Gökdoğan Raf Sistemleri of the leading brands in the production of shelf and hardware systems has storage shelves, steel shelves, compact archive systems, work benches and patented modular construction systems in its wide product range.

TürkTraktör and Gökdoğan Raf Sistemleri among the 21 main sponsors of the summit.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL