Genel

Turgutlu Belediyesi Üç Mahallede Yolları Yeniliyor

Turgutlu Belediyesi gerçekleştirdiği yol yenileme çalışmalarıyla üç mahallenin daha yol sorununu ortadan kaldırıyor. Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler sürücülerin ve yayaların güvenliğini sağlamak adına yol çalışmalarını titizlikle sürdürüyor…

Turgutlu Belediyesi Üç Mahallede Yolları Yeniliyor

Turgutlu Belediyesi gerçekleştirdiği yol yenileme çalışmalarıyla üç mahallenin daha yol sorununu ortadan kaldırıyor.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler sürücülerin ve yayaların güvenliğini sağlamak adına yol çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Turgutlar ve Kurtuluş Mahalleleri kesişiminde bulunan Turgutlar Yolu ve Yeni Mahalle Şebboy Sokak’ta yol yenileme çalışmaları kapsamında yoğun kullanımdan dolayı deforme olan eski kaplamalar iş makineleriyle kaldırılıyor.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından parke ve bordür taşı döşemesi yapılarak yollar yeni görünümüne kavuşmuş olacak. Yol yenileme çalışmalarıyla birlikte parke ve bordür taşı tamiratlarına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Subaşı Mahallesi Gündoğu Sokak’ta bordür tamiratını gerçekleştiriyor.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Hemşehrilerimizin güvenliği ve konforu için titizlikle çalışıyoruz. Kendi imkânlarımızla sürdürdüğümüz çalışmalar doğrultusunda Turgutlar ve Kurtuluş Mahallelerimiz ile Yeni Mahallemizde eskiyen ve bozulan yolları kaldırıp yeni yollarımızı hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Bununla birlikte yol yenileme çalışmalarımızla araç ve yaya trafiği için yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmiş olacağız. Turgutlu’muz için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL