Güncel

Tual Yapım İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Öcal: “Asfalt Türkiye Dergisi Duygulu Bir Sayı Hazırlamış.”

Asfalt Türkiye Dergisi’nin beşinci sayısı sektör temsilcileriyle, emekçilerle buluşmaya devam ediyor. Asfalt Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir’i, Ankara’daki ofisinde ağırlayan Tual Yapım İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Öcal,..

Tual Yapım İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Öcal: “Asfalt Türkiye Dergisi Duygulu Bir Sayı Hazırlamış.”

Asfalt Türkiye Dergisi’nin beşinci sayısı sektör temsilcileriyle, emekçilerle buluşmaya devam ediyor.

Asfalt Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir’i, Ankara’daki ofisinde ağırlayan Tual Yapım İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Öcal, derginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

“2021’i iyi hatırlamayacağız. Sevdiklerimizi ahirete uğurladık. Kardeşim Levent Ezrak aramızda değil artık. Mekânı cennet olsun. Asfalt Türkiye Dergisi duygulu bir sayı hazırlamış. Bu sayıda yer almaktan memnunuz.” diyen Mustafa Öcal, 2022 için güzel temennilerde bulundu.

Tual Yapım İnşaat olarak istikrarla, prensiplerinden taviz vermeden çalıştıklarını ifade eden Öcal, 2022’nin her anlamda hayırlı, bereketli geçmesini dilediklerini söyledi.

Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir de hatıra fotoğrafı öncesi Tual Yapım İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Öcal’a desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL