Güncel Haberler

Toyota İstif Makineleri ve Acarlar Makine 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek. 3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi..

Toyota İstif Makineleri ve Acarlar Makine 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek.

3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi sürüyor.

2003’ten beri Toyota Forklift ve Depo Ekipmanlarının ilk ve tek yetkili Türkiye distribütörü olan Toyota İstif Makineleri, Türkiye istifleme makineleri pazarına yeni bir standart getirdi. Toyota İstif Makineleri, forklift, reachtruck, depo içi ekipmanları dışında, sistem makineleri, otonom ekipmanları satış , servis, kiralama ve 2. el satış alanlarında da faaliyet gösteriyor.

Haulotte Group, Omme Lift, Teupen, Unic Cranes gibi dünya markalarının Türkiye ve Türkî Cumhuriyetler distribütörlüğünü üstlenen Acarlar Makine, 2003’ten bu yana Avrupa’nın CE ve EN 280 standartlarına uygun üretilen platformlarını iç pazarla buluşturuyor. Acarlar Makine, kendine özgü müşteri odaklı yaklaşımıyla fark yaratmaya devam ediyor.

Toyota İstif Makineleri ve Acarlar Makine, 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nin 21 ana sponsoru arasında yer alıyor.

The 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit, which will be held in cooperation with IMDER and ISDER, will bring together the giants of the sector.

As the first and only authorized distributor of Toyota Forklift and Warehouse Equipment in Turkey since 2003, Toyota İstif Makineleri has brought a new standard to the Turkish stacking machines market. Toyota Stackers operate in the fields of system machines, autonomous equipment sales, service, rental and 2nd hand sales in addition to forklift, reachtruck, in-warehouse equipment.

Acarlar Makine, which undertakes the distributorship of world brands such as Haulotte Group, Omme Lift, Teupen and Unic Cranes in Turkey and the Turkic Republics, has been bringing together its platforms produced in accordance with Europe’s CE and EN 280 standards with the domestic market since 2003. Acarlar Makine continues to make a difference with its unique customer-oriented approach.

Toyota İstif Makineleri and Acarlar Makine are among the 21 main sponsors of the summit.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL