Genel

Toroslar’da Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Toroslar Belediyesi, ilçe genelinde sıcak asfalt serim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda, Portakal Mahallesi’nde finişerle asfalt serim, Demirtaş, Çavuşlu, Toroslar, Tozkoparan..

Toroslar’da Asfalt Çalışmaları Sürüyor
Ekipler yeni sezona hazır.

Toroslar Belediyesi, ilçe genelinde sıcak asfalt serim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda, Portakal Mahallesi’nde finişerle asfalt serim, Demirtaş, Çavuşlu, Toroslar, Tozkoparan ve Sağlık mahallelerinde ise sıcak asfalt çalışmaları gerçekleştirdi. Ekipler, asfalt çalışmalarının yanı sıra ihtiyaç duyulan birçok sokakta da yol bakım, onarım ve kilit parke çalışmalarına devam ediyor.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, hem merkezde hem yaylalarda yol yapım çalışmalarının eş zamanlı olarak koordineli bir şekilde yürütüldüğünü söyledi. Yılmaz; “ilçemizin birçok noktasında asfalt serim ve kaldırım çalışmaları yaparak hemşehrilerimize daha kaliteli ulaşım imkânı sağlıyoruz. Ekiplerimiz sahada büyük bir özveriyle çalışmalarına devam ediyor. Hayata geçirdiğimiz ve devam ettiğimiz hizmetlerimizle Toroslarımızı güçlü yarınlara taşıyoruz” dedi.

Yollarının yenilenerek daha modern bir görünüme kavuştuğunu belirten mahalle sakinleri ise Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’a ve ekibine teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL