Güncel

Tokat Belediyesi Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yeni ulaşım yolları ve mevcut yolların bakım onarım çalışmaları devam ediyor. Tokat Belediyesi yeni ulaşım yolları oluştururken bir yandan da mevcut yolların bakım..

Tokat Belediyesi Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yeni ulaşım yolları ve mevcut yolların bakım onarım çalışmaları devam ediyor.

Tokat Belediyesi yeni ulaşım yolları oluştururken bir yandan da mevcut yolların bakım ve asfalt işlerini yaparak şehrin ulaşım sorununa çözümler üretiyor. Altyapısı yenilenen ve mevcut durumda deforme olmuş yollarda asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yeşilırmak Mahallesi Sıtkı Ulaşoğlu Caddesi 4024’üncü sokakta, içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları yenilendi. Altyapı çalışmalarının tamamlanması ile ekipler asfalt çalışmalarını tamamlayarak, yolu trafiğe açtı.

Şehrin dört bir yanında devam eden altyapı ve yol çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, mevsim şartlarının el verdiği sürece asfalt ve altyapı çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.
Başkan Eroğlu, “Tokat Belediyesi olarak yeni yol, altyapı ve asfalt konusunda ciddi çalışmalarımızı bu yıl da gerçekleştirdik. İnsanlarımızın ulaşımını kolaylaştırmak, trafiği rahatlatmak amacıyla Tokat’ımızın birçok bölgesinde asfalt, kaldırım ve parke yol çalışmalarımızı tamamladık. Ekiplerimiz, Yeşilırmak Mahallesi Sıtkı Ulaşoğlu Caddesi’nde asfalt serimini bitirdi. 4024. sokağımızın altyapısını baştan sona yeniledik. İçme suyu başta olmak üzere, yağmur suyu, kanalizasyon hatlarımızı yeniledik. Daha sonra zemin dolgu malzemesi ile zeminde oluşabilecek tüm olumsuzlukları gidererek asfaltını yaptık. Dün akşam itibariyle asfalt serimimiz tamamlandı. Bu sabah da yolumuzu trafiğe açtık. Ekiplerimize teşekkür ediyor, şehrimize, bölge sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL