Yaşam

Tekirdağ Kapaklı’da Sıcak Asfalt Çalışmaları Yeniden Başladı

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi tarafından vatandaşlara daha kaliteli ulaşım hizmeti sunmak, yolların güzel ve güvenli hale getirilmesi amacıyla sürdürülen üst yapı çalışmaları kapsamında sıcak asfalt yol çalışmaları havaların ısınmasıyla yeniden başladı…

Tekirdağ Kapaklı’da Sıcak Asfalt Çalışmaları Yeniden Başladı

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi tarafından vatandaşlara daha kaliteli ulaşım hizmeti sunmak, yolların güzel ve güvenli hale getirilmesi amacıyla sürdürülen üst yapı çalışmaları kapsamında sıcak asfalt yol çalışmaları havaların ısınmasıyla yeniden başladı.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kış mevsimi boyunca çesanlı beton yol, kilit taş yol, kaldırım çalışmaları yaptıklarını ifade ederek sıcak asfalt çalışmalarının başladığı Fatih Mahallesi 91. Sokak’ta incelemelerde bulundu.

Kapaklı Belediye TV’ye açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Zor bir dönemden geçiyoruz. Pandemi döneminde herkese sağlık, sıhhat, mutluluk ve bereket diliyorum. Kış mevsimi ile ara verdiğimiz asfalt çalışmalarına yeniden başladık. Geçen sene 30 kilometre civarında asfalt serimi yaptık ve hava şartları dolayısıyla ara verdik. Bu dönemde kilit taş ve beton yol çalışmalarına başladık. Kış boyunca kaldırım seferberliği başlattık, kırsal mahallelerimizin tamamında kilit taş çalışmaları bitti. Pınarça Mahallemizde önemli bir çalışma yaptık. Bu bölgemizde bir gaz hattı çalışması olacak. Bundan dolayı da bazı bölgelerimizi beklettik. Bu arada yapılaşmanın eksik olduğu parsellerde de kış boyunca kaldırım ve kilit taş yol çalışması yaptık. Havalar iyi olduğu müddetçe asfalt çalışması her gün devam edecek. Ekibimizle beraber tek gayemiz Kapaklı’mıza hizmet etmek. Bu bilinçle Kapaklı halkımızın özlediği hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Pandemi dolayısıyla da vatandaşlarımız temizlik, maske ve mesafe kurallarına da uymaya devam ederek işimiz gücümüz Kapaklı demeye devam edeceğiz. Çünkü bizim işimiz gücümüz Kapaklı.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL