Güncel

Tarsus’ta Ekipler 40 Günde 12 Köyü Asfaltladı

Tarsus Belediyesi ‘’Kalpten Kalbe Yol Yapıyoruz’’ sloganıyla şehir merkezi başta olmak üzere kırsal mahalleleri asfaltlıyor. Çalışmalarına son sürat devam eden Tarsus Belediyesi, 40 günde 12 köyün ve merkezin bozuk yollarını..

Tarsus’ta Ekipler 40 Günde 12 Köyü Asfaltladı

Tarsus Belediyesi ‘’Kalpten Kalbe Yol Yapıyoruz’’ sloganıyla şehir merkezi başta olmak üzere kırsal mahalleleri asfaltlıyor.

Çalışmalarına son sürat devam eden Tarsus Belediyesi, 40 günde 12 köyün ve merkezin bozuk yollarını asfaltlayarak büyük bir özveriyle Tarsus’ta ulaşım sorununu ortadan kaldırmak için yoğun çaba sarf ediyor.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ın Tarsus’ta asfaltlanmayan yol kalmayacak sözü yerine getiriliyor. Birçok bölgede eş zamanlı yol yapım çalışmalarının başladığını bazı bölgelerde de hazırlıkların devam ettiğini belirten Dr. Haluk Bozdoğan, bir rekora imza atarak 40 günde 12 köyü asfaltladıklarını belirtti. Tarsus Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen sathi kaplama asfalt çalışmaları; Heleke, Bolatlı, Kayadibi, Sağlıklı, Kurbanlı, Sucular, İbrişim, Karadirlik, Büyükkösebalcı, Çevreli, Sıraköy, Çamtepe mahallelerinde kısa sürede tamamlandı. Ekiplerin büyük bir özveri ve sürat ile tamamladığı yol çalışmaları ile köylerde yaşanan ulaşım sorunu ortadan kalktı. Devam eden yol çalışmalarını sık sık yerinde inceleyen Başkan Bozdoğan büyük bir titizlikle çalışmaların şehrin bütün mahallelerinde devam edeceğini belirtti. Asfaltlama çalışmalarının yanı sıra yol bakım ve onarım çalışmaları da gerçekleştiren ekipler, hasarlı yolları iyileştirmek için çalışmalarını devam ettirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL