Güncel

Tamyol Asfalt 2021 Sezonunu Başarıyla Uğurladı

İstanbul’un ve çevresinin çehresini değiştiren yol, asfalt projelerini deneyimli kadrosuyla başarıyla tamamlayan Tamyol Asfalt, verimli bir yılı daha geride bıraktı. 2021 yılını değerlendiren Tamyol Asfalt Kurucu Ortağı Hüseyin Demiralp “bizim..

Tamyol Asfalt 2021 Sezonunu Başarıyla Uğurladı

İstanbul’un ve çevresinin çehresini değiştiren yol, asfalt projelerini deneyimli kadrosuyla başarıyla tamamlayan Tamyol Asfalt, verimli bir yılı daha geride bıraktı.

2021 yılını değerlendiren Tamyol Asfalt Kurucu Ortağı Hüseyin Demiralp “bizim için hızlı bir yıl oldu. Üstlendiğimiz işleri alnımızın akıyla sonlandırdık. Tamyol saha ekibimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Tamyol Asfalt Kurucu Ortağı Fatih Demiralp ise 2021’in önde gelen üst yapı işlerinden birkaçını şöyle sıraladı:

“Tamyol Asfalt olarak Çekmeköy Belediyesi’nin asfalt serim, asfalt kazıma işini, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nin asfalt onarım işini, Üsküdar Belediyesi’nin Kirazlıtepe Kentsel Dönüşüm projesini, İCA Kuzey Marmara Karayolu asfalt onarım, serim işini, TEİAŞ Beykoz Kavacık Trafo Merkezi’nin asfalt serim işini, FBA İnşaat Riva Düşler Vadisi Site içi bağlantı yollarının asfalt serim işini, Üsküdar Philip Morris Genel Merkezi’nin asfalt serim işini, Kağıthane Ferko Residance&Four Points Sheraton Oteli’nin asfalt serim işini, Düzce Teknopanel A.Ş. asfalt serim işi, Arnavutköy Belediyesi’nin asfalt serim işini, Sabancı Üniversitesi’nin asfalt serim işini ciddi bir aksaklık yaşamadan tamamladık. 2022 inşaallah hepimiz için bereketli geçer.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL