Yaşam

Serinhisar’da Sıcak Asfalt Çalışması Tamam

Denizli Büyükşehir Belediyesi kent merkezi ile birlikte ilçelerde yapılması planlanan alt ve üst yapı çalışmalarını birer birer tamamlıyor. İlçeyi modern bir alt yapıya kavuşturma hedefiyle kolları sıvayan ekipler, altyapı çalışmalarının..

Serinhisar’da Sıcak Asfalt Çalışması Tamam

Denizli Büyükşehir Belediyesi kent merkezi ile birlikte ilçelerde yapılması planlanan alt ve üst yapı çalışmalarını birer birer tamamlıyor.

İlçeyi modern bir alt yapıya kavuşturma hedefiyle kolları sıvayan ekipler, altyapı çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi’nin başladığı üst yapı çalışmaları kapsamında ilçe merkezindeki ana ve ara yollara 14 bin ton sıcak asfalt döktü.

İlçe merkezinde bulunan İstiklal Caddesi, Ortaokul Caddesi, İnönü Bulvarı, 100. Yıl Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı ve Yatağan Yolu başta olmak üzere sıcak asfalt dökme ile 30 bin metrekarelik beton kilit parke taşı kaldırım çalışması gerçekleştirildi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri de sıcak asfalt dökülen caddelerin yol çizgi çalışmasını tamamladı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Serinhisar İlçesi’nde vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını belirterek, hemşehrilerinin daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için ilk günkü heyecanla gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Serinhisar ilçesini daha sağlıklı, modern bir alt yapı ve üst yapıya kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını anlatan Başkan Zolan, “Söz verdik yapıyoruz. Hemşehrilerimizin desteği ve duaları ile Serinhisar’ımızda çok büyük bir alt yapı yatırımı yaptık. Torunlarımızın torunlarına hizmet edecek bu yatırımın ardından Serinhisar’ımıza yakışacak üst yapı çalışmalarına başladık ve şükürler olsun tamamladık. Serinhisar’ımıza çok yakıştı. Hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL