Güncel Haberler

Sektörün Tecrübeli Yüzleri Kiralama Zirvesi İçin İstanbul’da Olacak: Kutlu Karavelioğlu ve Stefan Witte

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde sektörün deneyimli isimlerini İstanbul’da buluşturacak. Zirvenin ilk gününde Makine İhracatçıları Birliği..

Sektörün Tecrübeli Yüzleri Kiralama Zirvesi İçin İstanbul’da Olacak: Kutlu Karavelioğlu ve Stefan Witte

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde sektörün deneyimli isimlerini İstanbul’da buluşturacak.

Zirvenin ilk gününde Makine İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Kutlu Karavelioğlu, Sektörel Değerlendirme ve Açılış Konuşmaları ile katılımcılara hitap edecek.

İlk gün programında söz alacak bir diğer isim Riwal Kiralama Müdürü Stefan Witte olacak. Stefan Witte, İş ve İstif Makinalarında Kiralama ve Sürdürülebilirlik panelinde konuşacak.

Prepared in cooperation with IMDER and ISDER, the 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit will bring together the experienced names of the sector in Istanbul on 3-4 October 2023.

On the first day of the summit, Kutlu Karavelioğlu, Chairman Machinery Exporters’ Association (Turkish Machinery) will address the participants with Sectoral Evaluation and Opening Speeches.

Another name who will speak on the first day’s program will be Riwal Rental Manager Stefan Witte. Stefan Witte will speak at the Rental and Sustainability in Construction Equipment and Material Handling panel.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL