Güncel Haberler

Sektörün Tecrübeli İsmi Hidromek Genel Müdürü Ahmet Bozkurt 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde sektörün deneyimli isimlerini İstanbul’da buluşturacak. Zirvenin ilk gününde HİDROMEK Yönetim Kurulu..

Sektörün Tecrübeli İsmi Hidromek Genel Müdürü Ahmet Bozkurt 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde sektörün deneyimli isimlerini İstanbul’da buluşturacak.

Zirvenin ilk gününde HİDROMEK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü, aynı zamanda İMDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Bozkurt, İş ve İstif Makinalarında Dijitalleşme panelinde katılımcılara hitap edecek.

Prepared in cooperation with IMDER and ISDER, the 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit will bring together the experienced names of the sector in Istanbul on 3-4 October 2023.

On the first day of the summit, Ahmet Bozkurt, Vice Chairman and General Manager of HIDROMEK and Vice Chairman of the Board of Directors of IMDER, will address the participants Digitalization in Construction Equipment And Material Handling panel

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL