Güncel Haberler

Sektörün Tecrübeli İsimleri Kiralama Zirvesi İçin Türkiye’ye Geliyor: Domenico Campogrande ve Christian Erlach

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde dünyadan birçok deneyimli ismi katılımcılarla buluşturacak. Avrupa Müteahhitler Birliği (FIEC) Genel..

Sektörün Tecrübeli İsimleri Kiralama Zirvesi İçin Türkiye’ye Geliyor: Domenico Campogrande ve Christian Erlach

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde dünyadan birçok deneyimli ismi katılımcılarla buluşturacak.

Avrupa Müteahhitler Birliği (FIEC) Genel Direktörü Domenico Campogrande, İş ve İstif Makinalarında Dijitalleşme ve Enerji Dönüşümü başlıklı panelin moderatörlüğünü üstlenecek.

Jungheinrich Yönetim Kurulu Üyesi Christian Erlach, zirveye derinlik katacak bir diğer isim olacak. Sayın Erlach da panelin ikinci oturumunda mikrofon başına geçecek.

Prepared in cooperation with IMDER and ISDER, the 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit will bring together many experienced names from around the world on 3-4 October 2023.

Domenico Campogrande, Director-General of the European Contractors Association (FIEC), will moderate the panel titled Digitalization and Energy Transformation in Construction and Stacking Machinery.

Christian Erlach, Member of the Board of Management Jungheinrich AG, will be another name that will add depth to the summit. Mr. Erlach will also take the microphone in the second session of the panel.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL