Güncel Haberler

Sektörün Tecrübeli Yüzleri Kiralama Zirvesi İçin İstanbul’da Olacak: Taha Gündoğar ve Chris Sleight

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde dünyadan, Türkiye’den deneyimli isimleri İstanbul’da buluşturacak. Zirvenin ilk gününde ENKA İnşaat..

Sektörün Tecrübeli Yüzleri Kiralama Zirvesi İçin İstanbul’da Olacak: Taha Gündoğar ve Chris Sleight

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde dünyadan, Türkiye’den deneyimli isimleri İstanbul’da buluşturacak.

Zirvenin ilk gününde ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş. Kurumsal Makine ve Ekipman Direktörü Taha Gündoğar, İş ve İstif Makinalarında Enerji Dönüşümü panelinde katılımcılara hitap edecek.

Zirvenin ikinci gününde Off-Highway Research Genel Müdürü Chris Sleight, Dünya İş ve İstif Makinaları Ekonomik Forumu panelinde söz alacak.

Prepared in cooperation with IMDER and ISDER, the 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit will bring together experienced names from around the world in Istanbul on 3-4 October 2023.

On the first day of the summit, Taha Gündoğar, Director of Corporate Machinery & Equipment ENKA Insaat ve Sanayi A.S, will address the participants at the Energy Transition in Construction Equipment And Material Handling panel.

On the second day of the summit, Chris Sleight / General Manager Off-Highway Research, will speak at the World Construction & Material Handling Equipment Economics Forum panel.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL