Güncel Haberler

Sektörün Tecrübeli İsimleri Kiralama Zirvesi İçin İstanbul’da Olacak: Aytaç Demir ve Adnan Keskin

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde sektörün deneyimli isimlerini İstanbul’da buluşturacak. Zirvenin ikinci gününde Enka Pazarlama Satın..

Sektörün Tecrübeli İsimleri Kiralama Zirvesi İçin İstanbul’da Olacak: Aytaç Demir ve Adnan Keskin

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde sektörün deneyimli isimlerini İstanbul’da buluşturacak.

Zirvenin ikinci gününde Enka Pazarlama Satın alma, Lojistik ve İthalat Direktörü Aytaç Demir, Doğal Afet Öncesi ve Sonrasında İş ve İstif Makinaları Kullanımının Önemi panelinde katılımcılara hitap edecek.

İkinci gün programında söz alacak bir diğer isim İMDER Başkan Yardımcısı ve Borusan Cat Özel Projeler Direktörü Adnan Keskin olacak. Sayın Keskin, Doğal Afet Öncesi ve Sonrasında İş ve İstif Makinaları Kullanımının Önemi panelinde konuşacak.

Prepared in cooperation with IMDER and ISDER, the 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit will bring together the experienced names of the sector in Istanbul on 3-4 October 2023.

On the second day of the summit, Aytaç Demir / Purchasing, Logistics & Import Director Enka Pazarlama will address the participants at the The Importance of the Use of Construction & Material Handling Equipment Before and After Natural Disasters panel.

Another person who will speak in the second day program will be Adnan Keskin, Vice President IMDER and Borusan Special Projects Director. Mr. Keskin will speak at the The Importance of the Use of Construction & Material Handling Equipment Before and After Natural Disasters panel.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL