Genel Güncel

Sektörün Köklü Markası Pi Makina, Asfalt Türkiye’yi Ağırladı

Asfalt Türkiye Dergisi’nin 7. sayısı sektörün köklü markalarıyla buluşmaya devam ediyor. İş ve inşaat makinaları alanında 1972’den beri hizmet veren, 1000’i aşkın personeliyle istihdama önemli katkılarda bulunan Pi Makina, Asfalt..

Sektörün Köklü Markası Pi Makina, Asfalt Türkiye’yi Ağırladı

Asfalt Türkiye Dergisi’nin 7. sayısı sektörün köklü markalarıyla buluşmaya devam ediyor.

İş ve inşaat makinaları alanında 1972’den beri hizmet veren, 1000’i aşkın personeliyle istihdama önemli katkılarda bulunan Pi Makina, Asfalt Türkiye ekibini ağırladı.

Tedarik ve Lojistik Müdürü M. Mehmet Kadıoğlu, Asfalt Türkiye Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi ile bir araya geldi, gündeme dâir görüş alışverişinde bulunuldu.

“Zor zamanlardan geçiyoruz. Büyük Güneydoğu Depremi, hepimizi derinden sarstı. Ahirete uğurladığımız akrabalarımız oldu. Kenetlendik, yardım seferberliği başlattık.” diyen Kadıoğlu, bu seferberliğin yıl boyunca sürmesi gerektiğinin altını çizdi. Aynı zamanda İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenen M. Mehmet Kadıoğlu, Ostim’deki firmaların büyük bir dayanışma örneği gösterdiğini ifade etti.

Pi Makina’nın sektörün öncü markalarından olduğunu belirten Sami Terzi, depremzede vatandaşlarımıza yönelik kampanyalarda Pi Makina ailesinin ortaya koyduğu farkındalığa dikkat çekti.

Görüşme, hatıra fotoğrafının çekilmesi, karşılıklı temennilerin iletilmesi ile son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL