Güncel

Şanlıurfa Karaköprü’de Yol Çalışmaları

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni konutlaşan Mehmetçik Mahallesi’nde yol ihtiyacını gidermek için yeni yollar açarak vatandaşların hizmetine sunuyor. Şanlıurfa’nın gelişen ve büyüyen ilçesi Karaköprü’de imara açılan alanlarla birlikte..

Şanlıurfa Karaköprü’de Yol Çalışmaları

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni konutlaşan Mehmetçik Mahallesi’nde yol ihtiyacını gidermek için yeni yollar açarak vatandaşların hizmetine sunuyor.

Şanlıurfa’nın gelişen ve büyüyen ilçesi Karaköprü’de imara açılan alanlarla birlikte yapılaşmanın önemli bir oranda arttığı Mehmetçik Mahallesi’nde yeni yollara ihtiyaç duyulurken, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla Fen İşleri ekipleri uygun olan yerlerde yeni yollar açarak mahalleye kazandırıyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Yeni bir ilçeyiz ve konutlaşma anlamında en çok talep gören ilçe konumundayız. Bu da hizmet edeceğimiz kitlenin ve alanın artması demektir. Biz de bu büyümeye ayak uydurmak ve daha fazla hizmet etmek için gerçekten çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Mehmetçik Mahallemiz’de de ihtiyaçla birlikte belirlediğimiz yerlerde yeni yollar açıyoruz, ana arterlere bağlıyoruz. İlçemiz için tüm ekiplerimizle birlikte canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dahilinde Doğukent, Seyrantepe, Güllübağ ve Batıkent mahallelerinde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL