Güncel

Sakarya Hendek’te Asfalt Çalışmaları

Sakarya Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun geçen günlerde yapılan Aralık ayı meclisinde söz verdiği gibi alt yapısı tamamlanan Yenimahalle’de sıcak asfalt çalışması başladı. Bu kapsamda 1,8 kilometre uzunluğundaki 2028 no’lu sokak sıcak..

Sakarya Hendek’te Asfalt Çalışmaları

Sakarya Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun geçen günlerde yapılan Aralık ayı meclisinde söz verdiği gibi alt yapısı tamamlanan Yenimahalle’de sıcak asfalt çalışması başladı. Bu kapsamda 1,8 kilometre uzunluğundaki 2028 no’lu sokak sıcak asfaltla buluştu. Sıcak asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, son durum hakkında bilgileri paylaştı. Babaoğlu’na Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır ve Yenimahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli de eşlik etti.

Yenimahalle’de 119 sokağı kapsayan 5,7 kilometre uzunluğundaki yağmur hattı inşasının tamamlanmasının ardından sayısı 330’u bulacak yağmur suyu ızgara montajlarının bitme aşamasına geldiğini ifade eden Başkan Babaoğlu, “Yağmur suyu hattı tamamlanan ve tüm işlemleri sona eren 2028 numaralı sokakta sıcak asfalt serimi başladı. Bu sokakta cep otoparklarıyla birlikte yaya yolu çalışması da yapılacak. Ardından yol çizgileri çekilecek” dedi.

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı yerlerin modern bir üst yapıya kavuşacağını ifade eden Babaoğlu, “güçlü alt yapıyla sağlam bir gelecek inşa ediyoruz. Alt yapısı tamamlanan tüm caddelerimiz, sokaklarımız modern bir görünüme kavuşacak. Alt yapısı biten sokaklarımız yaya yollarıyla, sıcak asfaltıyla en güzel şekilde vatandaşımızın hizmetine sunulacak. Bu sokakta sıcak asfalt seriminin tamamlanmasının ardından Beştepeler Caddesi asfaltı başlayacak. Kademe kademe devam edecek. Şimdiden hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL