Şahinbey’de Asfalt Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Gaziantep Şahinbey Belediyesi, ilçe genelinde kolay ve kaliteli bir ulaşım ağı sağlamak amacıyla yeni bağlantı güzergâhları, modernizasyon ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Şahinbey ilçesinin farklı bölgelerinde eskiyen ve bozulan yolları tamamen..

Şahinbey’de Asfalt Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Gaziantep Şahinbey Belediyesi, ilçe genelinde kolay ve kaliteli bir ulaşım ağı sağlamak amacıyla yeni bağlantı güzergâhları, modernizasyon ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Şahinbey ilçesinin farklı bölgelerinde eskiyen ve bozulan yolları tamamen yenileyen Şahinbey Belediyesi ekipleri, normalleşme süreci kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçe genelindeki yeni bağlantı güzergâhlarında modernizasyon ve asfaltlama çalışmaları hız kazandı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, asfalt çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak geçtiğimiz günlerde asfalt sezonumuzu açmıştık. Asfaltlama çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Yeşilvadi Bulvarına bağlantı yolu olarak Yeşilvadi Millet Bahçemizin arkasındaki 15 metre genişliğindeki yolun asfaltlama çalışmasını yapıyoruz. Yakında Yeşilvadi Bulvarı üzerinde Dutluk da köprülü kavşak çalışmamız olacak. Bir nevi bu yolu da alternatif yol olarak vatandaşımızın hizmetine sunmuş olacağız. Yolumuzun da asfaltlama çalışması yoğun bir şekilde devam ediyor. Asfalt sezonunun başlaması ve yeni asfalt plenti ile birlikte ilçemizde asfalta ihtiyaç duyulan her yere gerekli çalışmalar yapılacaktır” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL