Güncel

Plent Üretiminde Dünya Markası Teknofalt, Asfalt Türkiye’yi Ağırladı

Asfalt Türkiye Dergisi’nin altıncı sayısı, Asfalt Türkiye ailesinin üyeleriyle buluşuyor. Plent ve plent ekipmanları üretiminde Türkiye’yi dünyada başarıyla temsil eden Teknofalt, Asfalt Türkiye ekibini genel merkezinde ağırladı. Asfalt Türkiye Dergisi’nin..

Plent Üretiminde Dünya Markası Teknofalt, Asfalt Türkiye’yi Ağırladı

Asfalt Türkiye Dergisi’nin altıncı sayısı, Asfalt Türkiye ailesinin üyeleriyle buluşuyor.

Plent ve plent ekipmanları üretiminde Türkiye’yi dünyada başarıyla temsil eden Teknofalt, Asfalt Türkiye ekibini genel merkezinde ağırladı.

Asfalt Türkiye Dergisi’nin yine dikkat çekici bir kapakla sektörle buluştuğuna değinen Teknofalt Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kardaş, “Aksaray Ortaköy Belediyesi herkesçe örnek alınacak işlere imza atıyor. Sayın Ali Rıza Özdemir ve ekibi büyük özveriyle çalışıyorlar. 2022 sezonunda Ortaköy’ün çehresi inşaallah olumlu yönde değişmeye devam edecek.” dedi.

Asfalt Türkiye Platformu’na desteklerinden dolayı teşekkür eden Hasan Kardaş, 2022’de yola Asfalt Türkiye Ana Sponsoru olarak devam edeceklerini açıkladı.

Kardaş, “şu anki gündemimizde Antalya’daki KOMATEK fuarı var. 9-13 Mart tarihlerinde tam kadro oradayız. Katılımcılar sürprizlerimize hazır olsunlar.” şeklinde konuştu.

Asfalt Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir, Teknofalt’ın kapasitesini her geçen yıl büyüttüğünü, yol, asfalt sektöründe önemli adımlar atmak isteyen ülkelerce tercih edildiğini belirtti ve Asfalt Türkiye olarak bu başarı hikâyesine yakından şahitlik etmenin önemini vurguladı.

Görüşme, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL