Dünya Ekonomi

Özyapıcılar İnşaat’ın Tercihi Akerma Makine Oldu

1992 yılından beri altyapı, üstyapı, havaalanı, inşaat alanlarında ortaya koyduğu kaliteli işlerle haklı bir üne kavuşan Özyapıcılar İnşaat, makine parkı yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda teknik serviste, yedek parçada, makine..

Özyapıcılar İnşaat’ın Tercihi Akerma Makine Oldu

1992 yılından beri altyapı, üstyapı, havaalanı, inşaat alanlarında ortaya koyduğu kaliteli işlerle haklı bir üne kavuşan Özyapıcılar İnşaat, makine parkı yatırımlarına devam ediyor.

Bu kapsamda teknik serviste, yedek parçada, makine satışında yol, asfalt sektörünün önde gelen firmalarından Akerma Makine’yi tercih eden Özyapıcılar, Akerma ile Volvo P7820d serisi finişer alımında anlaştı.

2021 sezonunun verimli geçtiğini belirten Akerma Makine Genel Müdürü Emrah Yakup Erdoğmuş, Volvo’nun kullanımı kolay, mükemmel asfalt serici tabla teknolojisi ile sınıfında ön planda yer alan P7820D’yi, Özyapıcılar İnşaat’ın Çorum’daki şantiyesine teslim ettiklerini söyledi. Erdoğmuş, “Akerma olarak eğitimi önemsiyoruz. Üst düzey pratik ve uygulamalı eğitimler veriyoruz. Finişerimizi teslim ettikten sonra gerekli eğitimi verdik. Firma yetkililerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL