Güncel Haberler

Otomatik Beton Parke, Briket Makinası Üretiminde Dünya Markası GLOBMAC, Asfalt Türkiye’yi Ağırladı

Otomatik beton parke, briket makinası üretiminde dünya markası GLOBMAC, Asfalt Türkiye’yi ağırladı. GLOBMAC Kurucu Başkanı ve CEO’su Kadir Gedik’le bir araya gelen Asfalt Türkiye Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi, 2023..

Otomatik Beton Parke, Briket Makinası Üretiminde Dünya Markası GLOBMAC, Asfalt Türkiye’yi Ağırladı

Otomatik beton parke, briket makinası üretiminde dünya markası GLOBMAC, Asfalt Türkiye’yi ağırladı.

GLOBMAC Kurucu Başkanı ve CEO’su Kadir Gedik’le bir araya gelen Asfalt Türkiye Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi, 2023 hedeflerini, Moskova’da 23-26 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Uluslararası İş Makinaları ve Teknolojileri Fuarı’nı değerlendirdi.

“GLOBMAC dünya standartlarında üretim gücüyle maliyet avantajını bir arada sunuyor. Her kıtada varız. Rusya pazarında 10 yılı geride bıraktık. Suudi Arabistan’da emin adımlarla ilerliyoruz.” diyen Kadir Gedik, ihracat çıtasını her yıl yükselttiklerini ifade etti.

Uluslararası fuarların önemine değinen Gedik, “ekip ruhuna, sinerjisine yatırım yapıyoruz. Ar-Ge birimimiz teknolojik altyapıyla standartları yakalıyor.” dedi.

“GLOBMAC ailesine misafirperverliği sebebiyle teşekkür ediyoruz. Güzel haberlerinizi almaya devam edelim” diyen Sami Terzi, Sayın Gedik’e Asfalt Türkiye Dergisi’nin son sayısını takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL