Güncel

Orman Genel Müdürlüğü’nün Greyder Tercihi John Deere Oldu

Vögele, Hamm, Kleemann, Benninghoven, John Deere gibi dünya markalarını bünyesinde barındıran Wirtgen Ankara, yol, asfalt sektörünün önde gelen firmalarına, kuruluşlarına modern seçenekler getiriyor. Türkiye pazarına iddialı bir giriş yapan John..

Orman Genel Müdürlüğü’nün Greyder Tercihi John Deere Oldu

Vögele, Hamm, Kleemann, Benninghoven, John Deere gibi dünya markalarını bünyesinde barındıran Wirtgen Ankara, yol, asfalt sektörünün önde gelen firmalarına, kuruluşlarına modern seçenekler getiriyor.

Türkiye pazarına iddialı bir giriş yapan John Deere greyderler, özel sektörün yanında kamu kurumları tarafından da tercih ediliyor.

Bu kapsamda teslimat planını aksatmadan hayata geçiren Wirtgen Ankara, Orman Genel Müdürlüğü’ne 5 adet John Deere greyder teslim etti.

John Deere 670 GP model greyderlerin Manisa’daki teslimatı sonrası Wirtgen Ankara’nın deneyimli servis ekibi ve Alman teknisyenler bir sunum gerçekleştirdi.

Eğitime Orman Genel Müdürlüğü’ne bağlı 10 operatör ve 7 makine ikmal ve saha sorumlusu katıldı. Eğitimde John Deere greyderlerinin mâzisi hakkında bilgi verildi, greyderlere ilişkin teorik detaylar ele alındı, sahada pratik çalışmalar yapıldı.

Eğitimin ardından 17 kişiye eğitim sertifikası takdim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL