Güncel

Ordu’da 1500 Km Yol Asfalt ve Betonla Buluştu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Korgan ilçe merkezinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Güler, “Şu ana kadar Ordu ilinde 1500 kilometre asfalt..

Ordu’da 1500 Km Yol Asfalt ve Betonla Buluştu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Korgan ilçe merkezinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Güler, “Şu ana kadar Ordu ilinde 1500 kilometre asfalt ve beton yola imza attık. Korgan ilçemizde ise 70 kilometrelik güzergâhı asfalt ve beton ile buluşturduk” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı ulaşım seferberliği ile ilçelerin kaderi değişiyor. Toplam yol ağı, Türkiye ortalamasının 4 katından fazla olan kentte, ilçelerde sürdürülen yol çalışmalarında büyük aşama kaydedildi. 19 ilçede kurduğu şantiyelerle ilin çehresini değiştiren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, belirlenen program çerçevesinde, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezlerinde, standardı yüksek, konforlu bir ulaşımın kapılarını araladı.

Başkan Güler, burada yaptığı açıklamada, “Bu çalışmalarla Korgan ilçemiz daha güzel olacak. Yolların konforuyla birlikte ekonomik kalkınmayı da sağlamış olacak.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL