Nevşehir’de Yavuz Sultan Selim Caddesi Trafiğe Kapatıldı

Nevşehir’de altyapı ve sıcak asfalt çalışması dolayısıyla 1 Mayıs 2021 Cumartesi günü Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde bulunan ve Kayaşehir’den Yeni TOKİ Konutları’na kadar uzanan Yavuz Sultan Selim Caddesi trafiğe kapatıldı…

Nevşehir’de Yavuz Sultan Selim Caddesi Trafiğe Kapatıldı

Nevşehir’de altyapı ve sıcak asfalt çalışması dolayısıyla 1 Mayıs 2021 Cumartesi günü Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde bulunan ve Kayaşehir’den Yeni TOKİ Konutları’na kadar uzanan Yavuz Sultan Selim Caddesi trafiğe kapatıldı.

Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Nevşehir Kalesi yanından başlayarak Mehmet Akif Ersoy ve Bektik Mahallelerindeki TOKİ konutlarına kadar uzanan Yavuz Sultan Selim Caddesi’nde gerçekleştirilecek altyapı ve sıcak asfalt çalışmaları için hazırlıklar tamamlandı.

1 Mayıs Cumartesi günü sabah erken saatlerden itibaren trafiğe kapatılan caddede ilk olarak içme suyu hattı yenilerek yağmur suyu hattı oluşturulacak.

Bu bölgedeki konutlara kesintisiz ve daha sağlıklı içme suyu imkânı sunacak altyapı çalışmalarının ardından daha önce parke taşla kaplı Yavuz Sultan Selim Caddesi’nde sıcak asfalt serimi gerçekleştirilecek.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL