Genel

Nazilli’de Yeni Yol Açma Çalışmaları Sürüyor

  Nazilli Belediyesi tarafından Devlet Hastanesi kuzeyinde kalan yaklaşık 2 bin 500 metrekare alanda yürütülen yeni yol açma çalışmaları kapsamında kamulaştırması yapılan metruk bina yıkıldı. 2021 yılı itibariyle yol çalışmalarında..

Nazilli’de Yeni Yol Açma Çalışmaları Sürüyor
Ekiplerin 2021 hedefi büyük.

 

Nazilli Belediyesi tarafından Devlet Hastanesi kuzeyinde kalan yaklaşık 2 bin 500 metrekare alanda yürütülen yeni yol açma çalışmaları kapsamında kamulaştırması yapılan metruk bina yıkıldı.

2021 yılı itibariyle yol çalışmalarında büyük bir atılım gerçekleştirdiklerini ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; geçtiğimiz ay Yeşil Mahalle 1862 ve 1857 Sokak’ta yürütülen yeni yol açma faaliyetlerinin de tamamlandığını hatırlattı.

Yeni tip Kovid-19’un Türkiye’de görüldüğü ilk günden bu yana salgınla mücadelede gösterdikleri özverili çalışmaların rutin belediyecilik hizmetlerinde de devam ettiğini dile getiren Başkan Özcan, “Kentimizde ihtiyaç ivediliği doğrultusunda yol açma, bakım ve onarım faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Devlet Hastanesi’nin kuzeyi ve kuzey doğusunda kalan bölgede yol açma çalışmalarımızı gerçekleştirdik. En kısa sürede bordür ve parke taşı döşeme işlemlerini tamamlayarak yolumuzu yaya ve araç trafiğine açacağız. Nazilli’mize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL