Güncel

Nazilli Belediyesi’nin Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Aydın’ın Nazilli ilçesinde dört bir yanda çalışmalarına devam eden Nazilli Belediyesi ekipleri; Yeşil Mahalle 626 Sokak’ta bulunan yaklaşık 1875 metrekare alanda yeni yol açma, 1858 Sokak’ta ise toplam 2 bin 900 metrekare alanda..

Nazilli Belediyesi’nin Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Aydın’ın Nazilli ilçesinde dört bir yanda çalışmalarına devam eden Nazilli Belediyesi ekipleri; Yeşil Mahalle 626 Sokak’ta bulunan yaklaşık 1875 metrekare alanda yeni yol açma, 1858 Sokak’ta ise toplam 2 bin 900 metrekare alanda bordür ve parke taşı döşeme faaliyetlerine başladı.

Çalışmalarla ilgili bilgi alan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Mahallemizde aynı zamanda doğalgaz, elektrik, telefon ve internet altyapısı için kazı çalışmalarına başlandı. Ekiplerimiz iş makineleri ile bölgede yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. Aynı zamanda çıkan molozların temizliği de eş zamanlı olarak yürütülüyor. Nazilli’mizin dört bir yandan büyümesi ve gelişmesi için hemşerilerimizin güvenle kullanabileceği yollar yapmaya devam ediyoruz. Hem kırsal mahallelerimizde hem de kent merkezimizde eksikleri bir bir gidermek için var gücümüzle çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL