Güncel

Mudanya Belediyesi Ekiplerinden Üstyapı Çalışması

Mudanya genelinde, belirlenen program kapsamında işlemlerini sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri birçok mahallede eş zamanlı parke, tretuvar ve bordür çalışmalarına devam ediyor. Halitpaşa Mahallesi 104, 105, 106, 107’inci Sokaklarla bağlantılı..

Mudanya Belediyesi Ekiplerinden Üstyapı Çalışması

Mudanya genelinde, belirlenen program kapsamında işlemlerini sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri birçok mahallede eş zamanlı parke, tretuvar ve bordür çalışmalarına devam ediyor.

Halitpaşa Mahallesi 104, 105, 106, 107’inci Sokaklarla bağlantılı yollarda, bordür ve beton parke taşı döşeme çalışmalarında sona yaklaşılırken Aydınpınar Mahallesi ile Burgaz Mahallesi Benek, Çamlıca ve Türkeli Sokak’ta parke, bordür, tretuvar çalışmaları hız kazandı.

İlçe genelinde gerçekleştirdikleri ihale kapsamında 2022 yılı içinde 40 bin metrekare parke taşı döşeme işleminin yapılacağını belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Mahalle ayrımı yapmadan ilçemizin dört bir yanına hizmet götürüyoruz. Mudanyalı hemşerilerimizin, daha mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla, ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarını plan dahilinde sürdürmeye devam edecek” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL