Güncel Haberler

Moskova Bir Büyük Fuara Daha Hazır

Uluslararası İş Makinaları ve Teknolojileri Fuarı sektör devlerini, genç girişimcileri 23-26 Mayıs 2023 tarihlerinde Rusya’da bir araya getirecek. 37.000 metrekarelik fuar alanında 300’e yakın marka amiral gemilerini sergileyecek. Fuarın ikinci..

Moskova Bir Büyük Fuara Daha Hazır

Uluslararası İş Makinaları ve Teknolojileri Fuarı sektör devlerini, genç girişimcileri 23-26 Mayıs 2023 tarihlerinde Rusya’da bir araya getirecek.

37.000 metrekarelik fuar alanında 300’e yakın marka amiral gemilerini sergileyecek.

Fuarın ikinci gününde ziyaretçiler ve katılımcılar, yapılacak törende Yılın Beko Loder’i, Yılın Ekskavatörü, Yılın Ataşmanı başta olmak üzere 10 ayrı kategorinin kazananlarını alkışlayacaklar.

Türkiye, yüzlerce markayla fuarda yeni pazarlara açılacak. MST İş Makinaları, Vimpo Yol Makinaları, Gülhan Yedek Parça, İlkay Makina, SSP Machinery, Sigma Asfalt Plentleri, Sayal Crane, Pi Makina, Emak Asfalt Plentleri dışında İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi İŞİM ve Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği İMDER, Türkiye vizyonunu, üretim gücünü, tasarıma getirilen yeni yaklaşımları dünyaya gösterecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL