Güncel Haberler

Michel Petitjean ve Emre Taşcı, 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde dünyadan ve Türkiye’den deneyimli isimleri İstanbul’da buluşturacak. Zirvenin ilk gününde Avrupa..

Michel Petitjean ve Emre Taşcı, 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde dünyadan ve Türkiye’den deneyimli isimleri İstanbul’da buluşturacak.

Zirvenin ilk gününde Avrupa Kiralama Derneği (ERA) Genel Sekreteri Michel Petitjean, İş ve İstif Makinalarında Enerji Dönüşümü panelinde katılımcılara hitap edecek.

İlk günkü programda söz alacak isimlerden Jungheinrich Türkiye Genel Müdürü Emre Taşcı, İş ve İstif Makinalarında Kiralama ve Sürdürülebilirlik paneline konuşmasıyla zenginlik katacak.

Prepared in cooperation with IMDER and ISDER, the 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit will bring together experienced names from the world and Turkey in Istanbul on 3-4 October 2023.

On the first day of the summit, Michel Petitjean, Secretary General European Rental Association (ERA), will address the participants in the panel on Energy Transformation in Construction and Stacking Machines.

Jungheinrich Turkey General Manager Emre Taşcı, one of the names who will speak in the first day’s program, will add richness to the Leasing and Sustainability in Construction and Stacking Machines panel with his speech.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL