Güncel

Mehmet Özgen: Asfalt Türkiye Vefalı

Asfalt Türkiye Dergisi’nin yeni sayısı beğeni toplamayı sürdürüyor. Özgen Asfalt Genel Merkezi’ni ziyaret eden Asfalt Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir, Genel Müdür Mehmet Özgen ile bir araya geldi…

Mehmet Özgen: Asfalt Türkiye Vefalı

Asfalt Türkiye Dergisi’nin yeni sayısı beğeni toplamayı sürdürüyor.

Özgen Asfalt Genel Merkezi’ni ziyaret eden Asfalt Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir, Genel Müdür Mehmet Özgen ile bir araya geldi.

“Merhum Levent kardeşimizi hayırla anıyoruz. Güzel anılar bırakarak ayrıldı aramızdan. Asfalt Türkiye’yi hassasiyeti sebebiyle tebrik ediyorum.” diyen Mehmet Özgen, dostluğun, vefanın, iyilikseverliğin önemine dikkat çekti.

2021 sezonunda yine kaliteli işler ortaya koyma derdiyle hareket ettiklerini dile getiren Mehmet Özgen, yaşanan birtakım zorlukların ortak akılla, istişareyle aşılacağına inandığını söyledi.

Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir, bu sayıda Özgen Asfalt’ın kurucusu Muammer Özgen ile yapılan söyleşinin muhakkak okunması gerektiğini belirterek “hayata dâir çok güzel detaylar var söyleşide. Muammer Bey’e, Mehmet Bey’e desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL