Genel

Mega Sanayi Sitesi’nde Yol Çalışmaları Tamamlandı

  Yaklaşık 550 esnafıyla, 6 bin çalışanıyla Diyarbakır’ın önemli üretim ve istihdam bölgeleri arasında yer alan Mega Sanayi Sitesi’nin yıllardır yapılmayan yol, çevre düzenlemesi sorunu Bağlar Belediyesi tarafından çözüldü. Çalışmaları inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin..

Mega Sanayi Sitesi’nde Yol Çalışmaları Tamamlandı
Sanayi Sitesi esnafı çalışmalardan memnun.

 

Yaklaşık 550 esnafıyla, 6 bin çalışanıyla Diyarbakır’ın önemli üretim ve istihdam bölgeleri arasında yer alan Mega Sanayi Sitesi’nin yıllardır yapılmayan yol, çevre düzenlemesi sorunu Bağlar Belediyesi tarafından çözüldü.

Çalışmaları inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, esnafın talebi üzerine sanayi sitesinin iç yolları yenilenerek 75 bin metrekarelik alanda kilitli parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesi yapıldığının altını çizdi.

Başkan Beyoğlu, “Esnafımızın mutlu ve huzurlu olduğunu gördük, daha da mutlu olduk. Esnafımıza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Site esnafı yapılan çalışmalardan bir hayli memnun kalırken, Mega Sanayi Sitesi Başkanı Ahmet Ebedinoğlu yıllardır bekledikleri hizmetin bu dönemde yapıldığını söyledi.

Ebedinoğlu, “Esnafımız bu konuda çok sıkıntı yaşıyordu. Durumu Bağlar Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu’na aktardık, Allah razı olsun, hemen çalışma başlattı. Kentimizin önemli istihdam ve üretim merkezlerinden olan sitemize yapılan bu güzel çalışma hepimizi çok mutlu etti. Bundan sonra çok daha huzurlu şartlarda çalışmalarımızı yapacağız.” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL