Güncel Haberler

Marubeni Dağıtım ve Servis’e Crown Global’den Üstün Başarı Ödülü…

Japon Marubeni Corporation’a bağlı onlarca global markanın Türkiye distribütörlüğünü yürüten Marubeni Dağıtım ve Servis’e Crown Global’den üstün başarı ödülü… Crown Global, “James F. Dicke Pioneer” ödülleri, Avrupa, Orta Doğu ve..

Marubeni Dağıtım ve Servis’e Crown Global’den Üstün Başarı Ödülü…

Japon Marubeni Corporation’a bağlı onlarca global markanın Türkiye distribütörlüğünü yürüten Marubeni Dağıtım ve Servis’e Crown Global’den üstün başarı ödülü…

Crown Global, “James F. Dicke Pioneer” ödülleri, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da en iyi hizmeti sunan distribütörleri seçiyor. Pazar payı, satış hedefleri, satış sonrası hizmetler, teknisyen eğitimi başta olmak üzere 11 farklı performans başlığında, 36 distribütör değerlendiriliyor.

Crown Global, 2022 James F. Dicke Pioneer Ödülleri’nde bu yıl Marubeni Dağıtım ve Servis en yüksek puanı almayı başardı.

2017’den beri Türkiye’de Crown distribütörlüğünü yürüten Marubeni Dağıtım ve Servis adına ödülü Marubeni Dağıtım ve Servis Endüstriyel Ürünler Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Grup Müdürü Bülent Beleda aldı.

Belede, açıklamasında “Depolamanın ne kadar önemli ve kritik bir süreç olduğunu pandemi döneminde gördük. Tedarik zincirinin aksamaması için depo yönetiminin ve doğru ekipman kullanımının önemi ortaya çıktı. Uzman ekiplerimiz ile iş ortaklarımızın depo ortamlarını ve uygulama gereksinimlerini yerinde analiz ederek tüm gereksinimlerini geniş ürün yelpazemizle karşılıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL