Güncel

Maraş’ta Kılavuzlu-Sarıçukur Grup Yolu Yenilendi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde ulaşım ağını güçlendiriyor. Çalışmalar kapsamında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı koordinesindeki ekipler tarafından Onikişubat Kılavuzlu – Sarıçukur Mahalleleri arasındaki yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki arter baştan uca..

Maraş’ta Kılavuzlu-Sarıçukur Grup Yolu Yenilendi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde ulaşım ağını güçlendiriyor.

Çalışmalar kapsamında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı koordinesindeki ekipler tarafından Onikişubat Kılavuzlu – Sarıçukur Mahalleleri arasındaki yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki arter baştan uca yenilendi. Güzergâhta trafik işaretçileri ve yol çizgi çalışmaları gerçekleştirildi. Biten çalışmalarla şehrin turizm alanlarından Kılavuzlu Millet Bahçesi ve Yedikuyular Kayak Merkezi’ne alternatif güzergâh oluşturan arterde konfor üst seviyeye çıkarıldı.

Büyükşehir Belediyesi’nden çalışmalara ilişkin yapılan açıklamada, “2022 ulaşım Yatırımları kapsamında şehir genelinde yol yenileme çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, ekiplerimiz tarafından Onikişubat Kılavuzlu – Sarıçukur Mahallelerini birbirine bağlayan yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki arter baştan uca yenilendi. Arterde gerçekleştirilen levhalama ve yol çizgi çalışmalarıyla da trafik güvenliği sağlanmış oldu. Şehir genelinde ulaşım ağımızı daha da geliştirmek ve güçlendirmek için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL