Güncel

Malatya Doğanşehir Sanayi Sitesi’nde Üst Yapı Çalışmaları

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından çalışmaları yapılan Doğanşehir İlçesi Sanayi Sitesinde alt, üst yapı çalışmaları tamamlanarak sanayi esnafının, vatandaşların hizmetine sunuldu. Doğanşehir ilçe merkezinde bulunan sanayi..

Malatya Doğanşehir Sanayi Sitesi’nde Üst Yapı Çalışmaları

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından çalışmaları yapılan Doğanşehir İlçesi Sanayi Sitesinde alt, üst yapı çalışmaları tamamlanarak sanayi esnafının, vatandaşların hizmetine sunuldu.

Doğanşehir ilçe merkezinde bulunan sanayi sitesinde Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan alt ve üst yapı çalışmaları tamamlandı. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Doğanşehir ilçe ziyaretinde sanayi sitesindeki tamamlanan çalışmaları inceledi ve sanayi esnaflarını ziyaret etti.

Başkan Gürkan’ın sanayi sitesinde yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Doğanşehir Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Ormancı, 5 yıldır sorun haline gelen alt ve üst yapı çalışmalarının tamamlandığını belirtti.

Esentepe Mahallesi Muhtarı Aziz Arslan, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Gürkan’a minnettar olduklarını dile getirdi.

Sanayi Sitesinin yol probleminin çözüldüğünü belirten Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, “Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatlarıyla sanayi esnaflarımızın talepleri doğrultusunda sıcak asfalt çalışması sanayi sitemizde tamamlandı. Sanayi sitemizin yol problemi giderildi. Bu hizmeti sanayi esnafımıza sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a yol çalışmalarından ve diğer hizmetlerinden dolayı Doğanşehir halkım adına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Kılıç da Doğanşehir’de sanayi esnaflarının daha rahat çalışabilmesi için daha iyi hizmet verebilmesi için sıcak asfaltı Doğanşehir İlçesine kazandıran Başkan Gürkan’a çalışmalardan dolayı teşekkür ettiğini söyledi. Görevlerinin hizmet etmek olduğunu dile getiren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ” İnsanımızın refahını ve yaşam standartlarını yükseltmek bizim en başta gelen temel görevimizdir. Doğanşehir’de yaptığımız hizmetlerin açılışlarını yaptık. Atık su arıtma tesisimizin de temelini attık. Sanayi sitemizde MASKİ Genel Müdürlüğümüz, Genel Müdürümüz Yaşar Karataş döneminde sanayi sitemizin alt yapısını yapıp bitirmişti. Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığımız sıcak asfalt çalışmasını yaparak sanayi sitemizin asfalt çalışmalarını bitirdi. Sanayi sitemizin içerisinde güzel bir görünüm olmuş. Çalışmaların Doğanşehir sanayi esnafına ve halkımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL