Güncel

Kromyol Asfalt’ta Duygusal Anlar

17 Eylül 2021 tarihinde hayata gözlerini yuman Kromyol Asfalt Kurucu Ortağı Levent Ezrak’ı kapağına taşıyan Asfalt Türkiye Dergisi’nin 5. sayısı, Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir tarafından Kromyol Asfalt ailesine verildi…

Kromyol Asfalt’ta Duygusal Anlar

17 Eylül 2021 tarihinde hayata gözlerini yuman Kromyol Asfalt Kurucu Ortağı Levent Ezrak’ı kapağına taşıyan Asfalt Türkiye Dergisi’nin 5. sayısı, Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir tarafından Kromyol Asfalt ailesine verildi.

Duygusal anlara sahne olan buluşmada merhum Levent Ezrak özlemle yâd edildi.

“Oğlumun acısıyla yaşamak öyle zor ki… Kalbinde kimseye karşı kötülük beslemezdi. Canımızdan bir parça koparıp gitti. Allah oğlumu cennetiyle mükâfatlandırsın.” diyen Levent Ezrak’ın annesi Lemiye Hanım gözyaşlarına hâkim olamadı.

Harun Demir’e ve dergi ekibine teşekkürlerini ileten merhumun eşi Çiğdem Ezrak, “her şeyden öte harika bir eş, örnek bir babaydı. Anılarımız bir bir gözümün önünde. Gülüşü, çocuklarımızla çocuk oluşu, iyilikseverliği… Ona duyduğum hasret hiç azalmayacak.” ifadelerini kullandı.

Kromyol Asfalt Kurucu Ortağı Ali Işık da, dostunun ardında bıraktığı izlerin derin olduğunu vurguladı ve “insanı sadece kollarıyla değil; gönlüyle de kucaklardı. Hayatın tadı tuzudur dostluklar… İyi ki yolum onunla kesişmiş. Ruhu şâd olsun.” dedi.

Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir, Asfalt Türkiye Dergisi’nin bu sayısının çok özel bir anlam taşıdığını belirterek “Levent kardeşim istişare ettiğim sayılı insanlardandı. Kendisinin desteği sayesinde Asfalt Türkiye bugünlere ulaştı. Umarım adını hep yaşatırız.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL