Güncel Haberler

Komatsu, ConExpo 2023’te Hangi Teknolojileri Sergileyecek?

  1921’den beri sektöre katkı sunan KOMATSU, ConExpo 2023’e hazır. CONEXPO-CON / AGG 2023’te Komatsu, müşterilerin işgücünü optimize etmelerine ve değer yaratmalarına nasıl yardımcı olabileceğini gösterecek. Ağır inşaat, yıkım, malzeme..

Komatsu, ConExpo 2023’te Hangi Teknolojileri Sergileyecek?

 

1921’den beri sektöre katkı sunan KOMATSU, ConExpo 2023’e hazır.

CONEXPO-CON / AGG 2023’te Komatsu, müşterilerin işgücünü optimize etmelerine ve değer yaratmalarına nasıl yardımcı olabileceğini gösterecek.

Ağır inşaat, yıkım, malzeme taşıma, derin kanalizasyon, su, büyük kütle kazısı ve madencilik/taş ocağı için tasarlanan PC900LC-11, olağanüstü gücünü kazma yetenekleriyle birleştiriyor. Performans arttırıcı teknolojisi arasında KomVision kamera sistemi ve opsiyonel Smart Construction 3D yönlendirme ve yük izleme yer alıyor.

PC360LCi-11 akıllı ekskavatör ise
operasyonlara öngörülebilirlik katmak için en yeni iMC 2.0 teknolojisine sahip. Yeni eğilebilir kova, verimliliği ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmaya yardımcı oluyor. Tam entegre asistanı ile PC360LCi-11, operatörün deneyim seviyesine uyum sağlarken strok algılamalı hidrolik silindirler kritik hassasiyet ve gerçek zamanlı konumlandırma sağlıyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL