Güncel

Kırşehir’de Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Kırşehir Belediyesi’nin kent merkezindeki caddelerde, sokaklarda kaldırım ve asfalt çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yaptığı açıklamada Yenice Mahallesi Eski Hayır Evi ve Kuaförler Sokağı ile Ahi Evran Mahallesi..

Kırşehir’de Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Kırşehir Belediyesi’nin kent merkezindeki caddelerde, sokaklarda kaldırım ve asfalt çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yaptığı açıklamada Yenice Mahallesi Eski Hayır Evi ve Kuaförler Sokağı ile Ahi Evran Mahallesi 735. Sokak’taki yol, kaldırım, asfaltlama çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.

Kırşehir Belediyesi olarak şehrin çağdaş ve yaşanılabilir bir şehircilik anlayışına göre şekillendirilip dönüştürülmesi için insan odaklı yerel yönetim anlayışıyla çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayan Ekicioğlu, Kırşehir’de el değmemiş mahalle bırakmayacaklarını aktardı.

Kent estetiğine yakışır biçimde altyapı çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlamaya çalıştıklarına değinen Ekicioğlu, şunları kaydetti:

“Geçtiğimiz aylarda dönerciler çarşısı olarak bilinen Müftülük Cadde’mizi neredeyse bir daire parasına düzenleyerek esnafımızın ve hemşerilerimizin kullanımına açmıştık. Ekiplerimiz, hazırladığımız plan çerçevesinde eksik olan yol, kaldırım çalışmaları ve asfalt serim işlemlerini hız kesmeden devam ettiriyor. Bu kapsamda Yenice Mahallesi Eski Hayır Evi ve Kuaförler Sokağı ile Ahi Evran Mahallesi 735. Sokak’taki yol, kaldırım çalışmalarımız bitme aşamasına geldi. Yol ve kaldırım çalışmasının hemen ardından ekiplerimiz tarafından asfalt serim işlemlerimiz gerçekleştirilecek.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL