Güncel

Kazakistan, Otoyol ve Trafik Teknolojileri Forumu’na Ev Sahipliği Yapacak

Kazakistan’ın başkenti Nursultan, uluslararası bir organizasyona ev sahipliği yapacak. 11 yıldır düzenlenen Otoyol ve Trafik Teknolojileri Forumu, yine birbirinden önemli markaları bir araya getirecek. 18-19 Kasım 2021 tarihindeki forum, Kazakistan..

Kazakistan, Otoyol ve Trafik Teknolojileri Forumu’na Ev Sahipliği Yapacak

Kazakistan’ın başkenti Nursultan, uluslararası bir organizasyona ev sahipliği yapacak. 11 yıldır düzenlenen Otoyol ve Trafik Teknolojileri Forumu, yine birbirinden önemli markaları bir araya getirecek.

18-19 Kasım 2021 tarihindeki forum, Kazakistan Sanayi ve Altyapı Geliştirme Bakanlığı, Kazakistan Yol Komitesi, Kazakistan Otoyol Araştırma Enstitüsü, Hükümetlerarası Yol Müteahhitleri Birliği tarafından destekleniyor.

Foruma, Rusya, Belarus, Ukrayna, Çin, İtalya, Almanya, Fransa ve Türkiye’den 120’yi aşkın firma katılacak. 2 gün sürecek iş görüşmelerinde Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan’dan 2000’in üzerinde profesyonel ziyaretçinin stantları ziyaret etmesi bekleniyor.

Katılımcı profilinin son derece geniş olduğu forumda müteahhit şirketler, asfalt üreticileri, beton üreticileri, iskele, kalıp üreticileri, asfalt serme makinası tedarikçileri, yedek parça üreticileri boy gösterecek.

Organizasyon yetkilileri foruma katılmak isteyenler için aşağıdaki iletişim bilgilerini paylaştı:

0216 3424224 ve 0544 8925675

info@bosphorusexpo.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL