Güncel Haberler

Kars’ta Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor

Kars’ta inşaat sezonunun kısa olması yol yapım çalışmalarını hızlandırdı. Şehir genelinde belediye birçok noktada aynı anda yol çalışması yapıyor. Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce başta Yusufpaşa Mahallesi olmak üzere Gazi..

Kars’ta Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor

Kars’ta inşaat sezonunun kısa olması yol yapım çalışmalarını hızlandırdı. Şehir genelinde belediye birçok noktada aynı anda yol çalışması yapıyor.

Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce başta Yusufpaşa Mahallesi olmak üzere Gazi Ahmet Muhtar Paşa (GAMP) Caddesi, Şehitler Mahallesi 113. ve 112 . Sokaklarda kilit parke taş yol, sıcak asfalt yol çalışmaları başlatıldı. Belediye ekipleri alt yapısı tamamlanan caddelerin kaldırımlarını yaparak vatandaşların hizmetine sunuyor.

Bir taraftan asfalt yol yapımı için yol söküm çalışmaları yürüten belediye ekipleri diğer taraftan paydaşları olan KARGAZ, ARAS Elektrik ve Telekom’un da alt yapı çalışmalarını yapmasını sağlıyor.
Şehrin modern ve estetik bir görünüme kavuşması için yürütülen, asfalt, kilitli parke yol, kaldırım yapım çalışmalarının kışa kadar tamamlanması hedefleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL