Genel

Kars-Arpaçay-Karayolu’nda Yol Çalışmaları Başladı

Kars Arpaçay Çıldır Karayolu’nda Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü ekipleri yol çalışmalarına yeniden başladı. Kış aylarında son verilen yol çalışmaları havalarının ısınmasıyla birlikte start aldı. Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü ekipleri, Kars..

Kars-Arpaçay-Karayolu’nda Yol Çalışmaları Başladı

Kars Arpaçay Çıldır Karayolu’nda Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü ekipleri yol çalışmalarına yeniden başladı.

Kış aylarında son verilen yol çalışmaları havalarının ısınmasıyla birlikte start aldı. Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü ekipleri, Kars Arpaçay Çıldır Karayolu’nda bir taraftan kazarken, diğer taraftan da yol genişletme ve asfalt çalışmaları yapıyor.

Kars Arpaçay Çıldır arasında devam eden yol çalışmalarının bir kısmının geçen yıl tamamlandığına dikkat çeken yetkililer, bu yıl havaların ısınmasıyla birlikte çalışmalara başladıklarını kaydettiler.

Yol çalışmalarını memnuniyetle karşıladıklarını belirten sürücüler, “Kars’ta, son yıllarda yapılan çalışmalar bizleri umutlandırdı. Bu güzergâh üzerinden Aktaş Sınır Kapısı’na kadar yol devam ediyor. Buradan Gürcistan’a geçiyoruz. Yolun yapılması hem zamandan hem de yakıttan tasarruf ettiriyor. Allah devletimize zeval vermesin” dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL