Karayollarında Son Durum, Güncel Bilgiler

Karayolları yol durum bülteni yayımlandı. Buna göre TEM Otoyolunun Doğu Hereke, Batı Hereke, Batı İzmit ve Doğu İzmit Kavşakları giriş ve çıkışları Kocaeli Valiliği’nce 17.05.2021 tarihi 05:00 saatine kadar trafiğe..

Karayollarında Son Durum, Güncel Bilgiler

Karayolları yol durum bülteni yayımlandı. Buna göre TEM Otoyolunun Doğu Hereke, Batı Hereke, Batı İzmit ve Doğu İzmit Kavşakları giriş ve çıkışları Kocaeli Valiliği’nce 17.05.2021 tarihi 05:00 saatine kadar trafiğe kapatıldı.

Karasu- Kavşağı-Akyazı Kavşağı 232-242 km’leri arasında 10.05.2021 tarihine kadar Kuzey taşıma yolunda yapılacak çalışmalar esnasında, trafik akışı Güney taşıma yolundan iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 49-50. km’leri arasında Saray Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yollarından sağlanmaktadır.

Kahramanmaraş-Göksun yolu üzerinde bulunan tünellerde 08:00-18:00 saatleri arasında bakım- onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım Yenicekale-Andırın yolundan sağlanmaktadır.

Merzifon-Havza yolunun 3-4 km’leri arasındaki Badal Tüneli giriş-çıkış kavşaklarına ait imalatlar nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

Gölbaşı-Adıyaman yolunun 41-43. km’leri arasında eski Göksu Köprüsünün yıkım çalışması nedeniyle ulaşım yeni Göksu Köprüsü üzerinden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Piraziz-Giresun-Keşap yolunun 38. km’sinde (Keşap şehir girişi) yapılmakta olan yol yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun Keşap Giresun yönünde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Manavgat-Alanya Ayr.-Beydiğin yolunun 0-33.km’leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Çankırı-Ankara yolunun 8-12.km’leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Beyşehir-Isparta yolunun 25-44.km’leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL