Güncel

Karayolları Genel Müdürü Uraloğlu: “Ulaşım Kalitemiz Devamlı Artıyor!”

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü himayesinde, Yollar Türk Milli Komitesi ve Türkiye Asfalt Müteahhitleri Derneği iş birliği ile 8-9 Aralık 2021 tarihinde Ankara’da düzenlenen 8. Ulusal Asfalt..

Karayolları Genel Müdürü Uraloğlu: “Ulaşım Kalitemiz Devamlı Artıyor!”

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü himayesinde, Yollar Türk Milli Komitesi ve Türkiye Asfalt Müteahhitleri Derneği iş birliği ile 8-9 Aralık 2021 tarihinde Ankara’da düzenlenen 8. Ulusal Asfalt Sempozyumu ve Sergisi olumlu yankılar uyandırmaya devam ediyor.

“Asfalt Türkiye TV’ye, ekibine emekleri için teşekkür ediyorum.” diyen Karayolları Genel Müdürü Sayın Abdulkadir Uraloğlu ülkemizin ulaşımda kalite çıtasını her geçen yıl yükselttiğine dikkat çekti.

Uraloğlu, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün güçlü bir altyapıya sahip olduğunu, dünyayı yakından izlediklerini, teknolojik gelişmelere süratle uyum sağladıklarını ifade etti.

Asfalt Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir, Sayın Abdulkadir Uraloğlu’na bu mühim organizasyon için teşekkürlerini iletti ve “Karayolları Genel Müdürlüğü, ulaşım kalitesinin artmasında büyük paya sahip.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL