Güncel Haberler

John Deere, ConExpo 2023’te Akıllı Teknolojilerini Sergileyecek

John Deere, ConExpo 2023’te gelişmiş nesne algılama, otomasyon, sınıf yönetimi çözümleri gibi akıllı teknolojilerini sergileyecek. Yüksek çözünürlüklü bir kamera ve özel ekranla eşleştirilen Nesne Algılama Teknolojisi, sahadaki farkındalığı arttırıyor. John..

John Deere, ConExpo 2023’te Akıllı Teknolojilerini Sergileyecek

John Deere, ConExpo 2023’te gelişmiş nesne algılama, otomasyon, sınıf yönetimi çözümleri gibi akıllı teknolojilerini sergileyecek.

Yüksek çözünürlüklü bir kamera ve özel ekranla eşleştirilen Nesne Algılama Teknolojisi, sahadaki farkındalığı arttırıyor.

John Deere Gelişmiş Görüntü Sistemi, dijital iki kamerayı yan ayna çerçevelerine entegre ederek makinenin daha fazla görünürlük sağlamasına yardımcı oluyor. Kabin ekranında, tüm kameraların entegre görünümü operatöre kolaylık sağlıyor.

SmartDetect, operatörlere çevrelerini daha iyi görmelerine yardımcı olmak için kameraları birleştiriyor. Sistem, bir nesne makinenin öngörülen seyahat yoluna girdiğinde operatörleri uyarıyor. SmartDetect Assist ile, makine bir kişiyle temas etmeden önce otomatik olarak durabiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL