Güncel

İzmit Belediyesi Ekipleri Alikahya Atatürk Mahallesi’nde

Alikahya bölgesinde zamanla deforme olan yollarda halka konforlu ve güvenli ulaşımı sunmak adına yenileme çalışması başlatan İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Atatürk Mahallesi’nde 5 ayrı sokakta sürdürdüğü asfalt mesaisinde..

İzmit Belediyesi Ekipleri Alikahya Atatürk Mahallesi’nde

Alikahya bölgesinde zamanla deforme olan yollarda halka konforlu ve güvenli ulaşımı sunmak adına yenileme çalışması başlatan İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Atatürk Mahallesi’nde 5 ayrı sokakta sürdürdüğü asfalt mesaisinde sona yaklaşıyor. Yeni çiftlik, Akkale, Muratlı, Hatipli Sokak’ta asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler Gülşah Baş Sokak’ta yapılacak çalışmanın ardından asfalt mesaisini tamamlayacak.

Alikahya Atatürk Mahallesi’nde asfalt serim çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kapsamlı bir çalışma ile Alikahya’da yaşayan bölge sakinlerinin yüzünü güldürecek. Asfalt çalışmaları ile koordineli bir şekilde yürütülen baskı beton kaldırım ve istinat duvarı çalışmaları da hız kazandı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından yeni ve konforlu yollar  vatandaşların kullanımına sunulacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL