Güncel Haberler

İsveçli Beko Loder Üreticisi HUDDIG’e Yeni CEO: Hakan Bäckström

İsveçli beko loder üreticisi HUDDIG, Hakan Bäckström’ü yeni CEO’su olarak seçti. Hakan Bäckström, 20 yıldır markanın CEO’luğunu üstlenen ve emekli olmaya karar veren Lars Lindahl’ın yerini aldı. Huddig Yönetim Kurulu..

İsveçli Beko Loder Üreticisi HUDDIG’e Yeni CEO: Hakan Bäckström

İsveçli beko loder üreticisi HUDDIG, Hakan Bäckström’ü yeni CEO’su olarak seçti. Hakan Bäckström, 20 yıldır markanın CEO’luğunu üstlenen ve emekli olmaya karar veren Lars Lindahl’ın yerini aldı.

Huddig Yönetim Kurulu Başkanı Jan Wallberg, Lindahl’a hizmeti, bağlılığı için teşekkür etti. Geleceğe iyimser bakan Wallberg, “Huddig şimdi daha fazla ihracat yatırımı ve yeşil geçişe daha fazla odaklanma ile karşı karşıya. Håkan Bäckström, gelecekteki gelişimimiz ve uluslararası büyüme yolculuğumuzda önemli rol üstlenecektir. Diğer endüstrilerdeki benzer girişimlerden edindiği deneyim Huddig için faydalı olacaktır.” dedi.


Swedish backhoe loader manufacturer HUDDIG has named Hakan Bäckström as its new CEO. Hakan Bäckström replaces Lars Lindahl, who has been CEO of the brand for 20 years and has decided to retire.

Jan Wallberg, Chairman of the Board of Directors of Huddig, thanked Lindahl for his service and commitment. Optimistic about the future, Wallberg said: “The Huddig now faces more export investment and a greater focus on the green transition. Håkan Bäckström will play an important role in our future development and journey of international growth. The experience gained from similar initiatives in other industries will be beneficial for Huddig.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL